Loading...

Voda

Instalatérská činnost

Zajišťujeme veškerou práci ohledně vody ve Vaší domácnosti nebo firmě. Zaměřujeme se na brněnskou lokalitu a okolí, svou práci děláme rádi a proto používáme ty nejkvalitnější materiály od ověřených značek. V našem portfoliu si můžete prohlédnout naši instalatérskou práci nejen po Brně. Pokud jste některá místa navštívili, můžete se na vlastní oči přesvědčit o naší precizně provedené „vodařské“ práci, což je ta nejlepší vizitka.

Pohotovostní služba je u nás k dispozici po celých 24 hodin denně, fungujeme tedy i jako tzv. „hodinový manžel“ v případě jakékoliv poruchy, která se u Vás naskytne. Pokud potřebujete jakoukoliv službu, která je spojena s vodou jako např. montáž vodovodních baterií, umyvadel, sprchových koutů, van, wc, bojlerů a ohřevů vody, neváhejte se na nás obrátit.

Rozvody vody provádíme z veškerých dostupných materiálů, samozřejmostí je, že Vám poradíme a zkonzultujeme všechny možné varianty. Nepovažujeme se za běžné instalatéry, připojíme Vám myčku i pračku, ale díky dlouhotelým zkušenostem a zájmem o nejnovější trendy Vám dokážeme zajistit komplexnější služby, jako je rekonstrukce koupelny, přestavba bytových jader a jakékoliv další práce, které se týkají vody a Vašeho domu, firmy nebo jiného objektu.