Loading...

TOPENÍ

Topenářská činnost

Když venku přituhne… Je potřeba kvalitní topení a na to my jsme odborníci. Provádíme topenářské práce Brno a okolí a to v kompletním provedení. Montáž všech druhů kotlů i radiátorů z nejrůznějších materiálů, vždy po konzultaci kdy vybereme pro Vás nejvhodnější alternativu na základě Vašich požadavků. Kromě klasických forem topení se specializujeme i na podlahové topení, které je v současné době stále více populární.

Nejenže Vám namontujeme kompletní rozvody tepla a veškeré další doplňkové služby spojené s instalací topení, ale bereme jako samozřejmost, že si po sobě vždy řádně uklidíme a zůstane po nás jen kvalitně odvedená „čistá“ práce.

Topenářské práce jsou naším druhým já, máme za sebou více než 15ti leté zkušenosti v oblasti topení, vody i plynu, proto nemusíte mít strach svěřit nám do rukou Váš dům, byt, restauraci či firmu v Brně a okolí. Ostatně sami se můžete přesvědčit při prohlídce našeho bohatého portfolia. 24 hodinová pohotovostní služba je dalším bonusem, který oceníte při jakékoliv poruše a tak se nemůže stát, že při dlouhých zimních večerech zůstanete bez tepla. Díky všem výše zmíněným přednostem tedy poskytujeme v rámci topení, vody i plynu služby hodinového manžela, takže nás můžete využít i v tomhle směru.

Snažíme se být ti nejlepší v oboru a věříme, že díky naší lásce k práci a Vaší důvěře, se nám to daří.