Loading...

PLYN

Plynařská činnost

Připojit plynový kotel nebo sporák je pro nás hračka, stejně tak rozvody domovních i venkovních plynovodů. Odborná instalace veškerého plynového připojení je naší běžnou činností. Kromě připojení plynových spotřebičů a jiných zařízení ať už v bytě nebo v restauraci provádíme kompletní realizace plynovodů včetně dodávky materiálu. Revize plynových zařízení a tlakové zkoušky plynovodů jsou další službou, kterou u nás můžete využít. Naše specializace voda – topení – plyn je zároveň i naším koníčkem a budeme rádi, když si pro instalatérské práce ve Vašem domě nebo firmě vyberete právě nás.

Pohotovostní služba je u nás k dispozici po celých 24 hodin denně, můžete nás tedy využít při jakékoliv poruše plynu, která u Vás nastane. Snažíme se dělat svou práci na maximum a v rámci Brna jsme schopni být u Vás co nejdříve.

V případě jakéhokoliv dotazu z oblasti vody, topení a plynu se na nás neváhejte obrátit, osobní přístup a odbornost jsou pro firmu nekape.cz základními charakteristikami, na kterých si zakládáme.